Projektowanie ogrodów Łódź

Funkcjonalne ogrody z pasją!

Zapraszam do współpracy !
Magdalena Kazimierowicz

O mnie

Cześć , jestem Magdalena !

W dzieciństwie uwielbiałam kwiatki i wszelkiego rodzaju prace ogródkowe.. tak też wybrałam szkołę średnią, a później ukończyłam studia na kierunku architektura krajobrazu. Już w trakcie studiowania prężnie działałam nad projektami ogrodów, których efekty mogę teraz oglądać. Od kilku lat prowadzę własną pracownię , gdzie w pełni mogę skupić się na potrzebach moich klientów. Misją firmy jest powodowanie efektu WOW w moich projektach ! Każdy zaprojektowany fragment zieleni , a później wykonany to dla mnie ogromna radość i duma z nowopowstałej zielonej przestrzeni.

Projekty - portfolio

Domki w górach w lesie (4800m2)

Elbląg ogród (200m2)

Elbląg ogród (500m2)

Gdynia ogród (2700m2)

Gliwice (500m2)

Gliwice ogród (400m2)

Gliwice ogród (500m2)

Gzowo domek letniskowy, działka leśna (1400m2)

Kraków (1500m2)

Łódź (2600m2)

Magdalenka ogród (1600m2)

Mikołeska (2000m2)

Ostrów ogród (800m2)

Piekary Śląskie ogród (200m2)

Radom ze strefą spa i basenem (1200m2)

Warszawa ogród (3000m2)

Proces projektowy

Zapytanie ofertowe

Po otrzymaniu ofertowego prześlę indywidualną wycenę wraz z informacją co zawiera projekt. Po akceptacji warunków , prześlę szczegółową umowę oraz przeprowadzę wywiad w formie formularza, który zostanie przesłany mailowo. Na podstawie zebranych informacji zabiorę

Koncepcja

na podstawie wszystkich wcześniejszych informacji stworzę dla Ciebie koncepcję z rozmieszczeniem stref ogrodu.

Wizualizacje

po akceptacji koncepcji wykonam realistyczne wizualizacje . Na tym etapie najlepiej będzie widać efekt naszej współpracy, a Ty zobaczysz jak będzie wyglądał w przyszłości Twój ogród.

GOTOWY PROJEKT

Projekt techniczny, rzuty, dobór gatunkowy roślin, zestawienie ilościowe materiałów. Wszystko otrzymasz w linku zewnętrznym online, gdzie będziesz miał dostęp do pełnej dokumentacji.

Projektowanie ogrodów Łódzkie

Projektowanie ogrodów to moja pasja. Z przyjemnością oferuję projekty kolejnych wspaniałych miejsc, wykorzystując wiedzę i kilkuletnie doświadczenia, jakie zdobyłam w czasie studiów i w mojej pracowni. Chcesz zaaranżować z pomysłem duży ogród? Wydzielić specjalną strefę do spotkań towarzyskich? Tworząc kolejne zielone zakątki, proponuję sprawdzone rozwiązania, ale lubię wyzwania i chętnie tworzę nowatorskie projekty. Bardzo istotne w całym procesie jest dla mnie zadowolenie klienta, dla którego ogród ma stać się enklawą, miejscem kontaktu z naturą, przestrzenią do relaksu. Przygotowuję projekty zieleni zarówno w przydomowych ogrodach, na prywatnych posesjach, ale i w przestrzeni publicznej.

W każdym projekcie zwracam szczególną uwagę na to, by aranżacja stanowiła spójną całość z bryłami architektury. Projektowanie ogrodu to również sposób na to, by jego użytkowanie i korzystanie z takiej przestrzeni było proste i przyjemne.

Przyjmuję zlecenia na projekty różnie zlokalizowanych ogrodów (Łódź, Warszawa, ale również inne oddalone od Centrum miejscowości). Dzięki Internetowi projektowanie ogrodu mogę wykonać zdalnie, oszczędzając czas klienta. Jeśli interesuje Cię  aranżacja ogrodu (Łódź i okolica), sprawdź moje projekty dostępne na stronie i skontaktuj się ze mną. Wspólnie omówimy charakter przestrzeni, którą chcesz zaaranżować od podstaw lub na nowo.

Na stronie dostępna jest część spośród przygotowanych do tej pory przeze mnie projektów. To wizualizacje w ogrodach o bardzo różnej powierzchni i w bardzo różnym stylu. Dzięki takiej formie przedstawienia projektu klient dokładnie wie, jak będzie wyglądała przestrzeń i jak w takim otoczeniu będzie prezentowała się bryła budynku. Finalny efekt każdego projektu to suma oczekiwań zleceniodawcy oraz mojej wiedzy i doświadczenia.

Projekty ogrodów Łódź

Projektowanie ogrodów to kilkuetapowy proces. Bardzo istotny jest początek, kiedy na podstawie wiadomości od klienta uzyskuję informacje o funkcji i przeznaczeniu przestrzeni, którą mam zaaranżować. To wówczas, już na etapie zlecania projektu ogrodu, warto zastanowić się, jak będziesz dbać o swój skrawek zieleni.

Zawsze zachęcam do korzystania z najlepszego materiału szkółkarskiego. Późniejsza pielęgnacja ogrodów to już wybór klienta. Można zająć się tym samodzielnie lub zlecić usługi ogrodnicze innej osobie lub firmie – tak samo jak usługę projektowania ogrodów. W grę wchodzą między innymi: regeneracja trawników, chemiczna ochrona roślin, formowanie roślin itp. Urządzanie ogrodów można zaplanować tak, by w przyszłości nie wymagały one wiele zachodu, ale pozostawały w dobrej kondycji. Samodzielna pielęgnacja ogrodów to nic trudnego, jeśli na etapie projektu wybrane zostaną odpowiednie rośliny. Można również skomponować całość tak, by ogród cieszył zielenią również w okresie jesienno-zimowym.

Dlatego właśnie wstępny etap naszej współpracy jest tak istotny. W szczegółowym, ale łatwym w obsłudze formularzu, zbiorę wszystkie niezbędne dane, które pomogą mi wycenić i zaprojektować ogród Twoich marzeń. Będzie to przestrzeń funkcjonalna, bezpieczna, ale również reprezentatywna. W zależności od przeznaczenia może stać się wizytówką lub enklawą.

W projekcie przykładam szczególną wagę do tego, aby proponowane rozwiązania pasowały do miejsca, w którym mają się znaleźć. Dzięki temu przestrzeń jest spójna, dobrze skomponowana i zrównoważona.

Projektowanie ogrodów Łódź cennik

Każdy projekt ogrodu wyceniam indywidualnie, na podstawie informacji zebranych w szczegółowym formularzu. W zależności od potrzeb klienta projekt może zawierać również elementy oświetlenia, wizualizację ogrodzenia oraz systemy nawadniające. Oferuję profesjonalne podejście, wsparcie merytoryczne. Mam w swoim portfolio projekty ogrodów w różnych stylach. Opowiem też, jak wygląda pielęgnacja ogrodu. Finalny projekt ogrodu to wszelkie niezbędne do jego założenia informacje. Wizualizacje, rzuty, zestawienia ilościowe roślin oraz sprzętów potrzebnych do realizacji projektu zgodnie z oczekiwaniami klienta.

Takie materiały są również pomocne, gdy zechcesz zlecić usługi ogrodnicze w przyszłości – na przykład pielęgnację trawników. Firma ogrodnicza będzie miała możliwość szybkiej oceny zakresu prac oraz wyceny usług, gdy otrzyma informacje w tej formie.

Jeśli interesuje Cię zlecenie na projektowanie ogrodu (Łódź lub okoliczne miejscowości), prześlij zapytanie mailowe. Nawet niewielkie przestrzenie można zaaranżować w bardzo ciekawy sposób – tak, by stanowiły miejsce wypoczynku lub przestrzeń do aktywnego spędzania czasu. Z przyjemnością tworzę również ogrody zimowe, dodaję do już istniejących przestrzeni inne elementy małej architektury, projektuję oświetlenie. Jeśli masz pomysł na własny ogród lub szukasz inspiracji, napisz lub zadzwoń.

Aranżacja ogrodów Łódź

Moje usługi: profesjonalne projektowanie ogrodów przydomowych i innych, dodawanie elementów małej architektury, ale również aranżacja takich dodatków jak oświetlenie ogrodowe czy pasująca kostka brukowa dostępne są również na terenie Łodzi i w najbliższej okolicy.

Skontaktuj się ze mną również, jeśli szukasz firmy, która zaprojektuje piękny ogród w miejscowościach takich jak Aleksandrów Łódzki czy Zduńska Wola. Dzięki temu, że jako projektant ogrodów wykorzystuję nowoczesne narzędzia, pracę wykonuję zdalnie, korzystając z zaawansowanych programów graficznych. Każdy zaaranżowany przeze mnie skrawek zieleni ma za zadanie sprawiać radość jego właścicielom i użytkownikom.

Zachęcam do zapoznania się z portfolio projektów ogrodów dostępnym na stronie – to część mojej dotychczasowych projektów wykonywanych w różnych miejscach Polski. Z przyjemnością odpowiem na pytania o możliwość współpracy w zakresie projektowania ogrodów w miejscowości Łódź (urządzanie ogrodu, projekty małej architektury, systemy nawadniające).

Jako projektantka z przyjemnością porozmawiam o aranżacji przestrzeni nie tylko w przydomowym ogrodzie, ale również terenu należącego do firmy. Biura, pensjonaty, lokale użytkowe – towarzysząca architekturze zieleń doskonale wpływa nie tylko na samą przestrzeń i aspekt wizualny, ale przede wszystkim na ludzi, ich nastrój i samopoczucie.

Dodatkowo wykonuję również

spacer 3D po ogrodzie

projekt systemu automatycznego nawadniania

wizualizacje ogrodzenia

projekt oświetlenia

projekt kostki brukowej

elementy małej architektury , np. ogrody zimowe, wiaty, pergole i inne skomplikowane

Kontakt

Telefon

517 663 165

Email

info@ak-ogrodnictwo.pl

Godziny pracy

Pon-pt 8.00-18.00
Sb-nd zamknięte