Projektowanie ogrodów Magdalenka

Funkcjonalne ogrody z pasją!

Zapraszam do współpracy !
Magdalena Kazimierowicz

O mnie

Cześć , jestem Magdalena !

W dzieciństwie uwielbiałam kwiatki i wszelkiego rodzaju prace ogródkowe.. tak też wybrałam szkołę średnią, a później ukończyłam studia na kierunku architektura krajobrazu. Już w trakcie studiowania prężnie działałam nad projektami ogrodów, których efekty mogę teraz oglądać. Od kilku lat prowadzę własną pracownię , gdzie w pełni mogę skupić się na potrzebach moich klientów. Misją firmy jest powodowanie efektu WOW w moich projektach ! Każdy zaprojektowany fragment zieleni , a później wykonany to dla mnie ogromna radość i duma z nowopowstałej zielonej przestrzeni.

Projekty - portfolio

Domki w górach w lesie (4800m2)

Elbląg ogród (200m2)

Elbląg ogród (500m2)

Gdynia ogród (2700m2)

Gliwice (500m2)

Gliwice ogród (400m2)

Gliwice ogród (500m2)

Gzowo domek letniskowy, działka leśna (1400m2)

Kraków (1500m2)

Łódź (2600m2)

Magdalenka ogród (1600m2)

Mikołeska (2000m2)

Ostrów ogród (800m2)

Piekary Śląskie ogród (200m2)

Radom ze strefą spa i basenem (1200m2)

Warszawa ogród (3000m2)

Proces projektowy

Zapytanie ofertowe

Po otrzymaniu ofertowego prześlę indywidualną wycenę wraz z informacją co zawiera projekt. Po akceptacji warunków , prześlę szczegółową umowę oraz przeprowadzę wywiad w formie formularza, który zostanie przesłany mailowo. Na podstawie zebranych informacji zabiorę

Koncepcja

na podstawie wszystkich wcześniejszych informacji stworzę dla Ciebie koncepcję z rozmieszczeniem stref ogrodu.

Wizualizacje

po akceptacji koncepcji wykonam realistyczne wizualizacje . Na tym etapie najlepiej będzie widać efekt naszej współpracy, a Ty zobaczysz jak będzie wyglądał w przyszłości Twój ogród.

GOTOWY PROJEKT

Projekt techniczny, rzuty, dobór gatunkowy roślin, zestawienie ilościowe materiałów. Wszystko otrzymasz w linku zewnętrznym online, gdzie będziesz miał dostęp do pełnej dokumentacji.

Projekty ogrodów Magdalenka

Z przyjemnością przedstawiam zakres moich usług: projektowanie ogrodów (Magdalenka, Warszawa, województwo mazowieckie). Swoją wiedzę dotyczącą projektowania łączę z wieloletnią pasją związaną z roślinami. Dlatego właśnie moim klientom oferuję ogrody funkcjonalne, zachęcające do spędzania w nich czasu. Chętnie podejmuję wyzwania i tworzę aranżacje łączące w sobie bardzo różne funkcje. Modny ogród leśny? A może niewielki ogród zimowy?  Dzięki zaufaniu klientów mam w swoim katalogu bardzo różne realizacje, zarówno pod względem stylistycznym, jak i wielkości powierzchni do zagospodarowania.

Aranżacja ogrodu to proces, w którym biorę pod uwagę bardzo wiele zmiennych. Zdarza się, że klienci mają bardzo dokładną wizję tego, jak ich ogród powinien wyglądać, Wówczas doradzam w kwestiach poszczególnych roślin i aranżuję wszystko tak, aby zieleń miała jak najlepsze miejsce do wzrastania i rozwoju. Moi zleceniodawcy chętnie przyjmują sugestie dotyczące wykorzystania konkretnych roślin, zagospodarowania przestrzeni, wkomponowania elementów praktycznych, a jednocześnie ozdobnych. Każdy projekt to dla mnie ogromna radość tworzenia i możliwość wykreowania ogrodu, który będzie spełniał szereg funkcji.
Dzięki wiedzy i doświadczeniu wiem, że jeden ogród może pełnić różne funkcje. Poszczególne strefy mogą być enklawami lub wzajemni się uzupełniać.

Aranżacja ogrodów Magdalenka

Każdy ogród daje bardzo różne możliwości. W moim portfolio znajdują się liczne realizacje, które od początku miały bardzo wyraźne przeznaczenie. Kilka lat pracy w branż oraz bardzo zróżnicowane projekty, jakie przygotowywałam, składają się dziś na portfolio, z którego jest bardzo dumna. Ogrody, które zaprojektowałam i pomogłam „powołać do życia” top miejsca reprezentatywne, funkcjonalne, przestrzenie, w których można odpocząć i cieszyć się bliskością natury. Z przyjemnością podejmuję się tworzenia projektów będących spełnieniem marzeń właścicieli terenu. Marzysz, aby Twój dom otulił ogród leśny? A może chcesz, by zieleń miała bardzo uporządkowany, wręcz geometryczny charakter? Podejmując współpracę właśnie ze mną, możesz liczyć na projekt będący spełnieniem marzeń, odpowiadający Twojej wizji.

Wysyłając zapytanie ofertowe przez formularz kontaktowy lub pod adres mailowy, napisz, czego oczekujesz, jakie przeznaczenie ma mieć przestrzeń będąca przedmiotem zlecenia lub styl, który Ci się podoba (ogród w stylu angielskim, ogród leśny, aranżacja tarasu). Szczegółowe pytania, które umożliwią dokładną wycenę, odeślę mailowo w formie łatwego w obsłudze formularza. Zaczniemy od koncepcji, przejdziemy przez wizualizację, aż po gotowy projekt. Otrzymasz kompleksowe informacje – graficzne i tekstowe. Wykonany przeze mnie projekt będzie zawierał niezbędne dane techniczne, rzuty, spis roślin, zestawienie materiałów. Komplet informacji i pełną dokumentację przygotuję w wersji online, która umożliwia łatwe przeglądanie i udostępnianie.

Projektowanie ogrodów Magdalenka cena

Zdaję sobie sprawę, że w wyborze firmy odpowiedzialnej za projektowanie ogrodów, duże znaczenie ma cena. Każdy projekt wyceniam indywidualnie, biorąc pod uwagę szereg uwarunkowań i charakter aranżacji, jaką zleca konkretny klient. Znaczenie mają oczywiście powierzchnia, styl ogrodu, ilość roślin, jakie mają być wykorzystane w realizacji.

Jeżeli interesuje Cię profesjonalnie przygotowany projekt zieleni, aranżacja ogrodu, który będzie nie tylko piękny, ale przede wszystkim funkcjonalny, zapraszam do kontaktu. W mojej ofercie znajdziesz nie tylko koncepcje i wizualizacje. Projektuję również elementy małej architektury, takie jak ogrody zimowe, pergole. Pomagam zaprojektować pasującą do ogrodu kostkę ogrodową, projektuję systemy oświetlenia w ogrodzie. Moje usługi dotyczące aranżacji małych i dużych przestrzeni są kompleksowe i uwzględniają między innymi systemy automatycznego nawadniania.

Zachęcam do obejrzenia dotychczasowych realizacji dostępnych na stronie oraz do zadawania pytań – o konkretne style (np. ogród zimowy czy ogród leśny), dostępne terminy albo wkomponowanie nowych elementów do już istniejącego ogrodu. Dodatkowo przeczytaj artykuł, jak zaaranżować ogród angielski ?

Dodatkowo wykonuję również

spacer 3D po ogrodzie

projekt systemu automatycznego nawadniania

wizualizacje ogrodzenia

projekt oświetlenia

projekt kostki brukowej

elementy małej architektury , np. ogrody zimowe, wiaty, pergole i inne skomplikowane

Kontakt

Telefon

517 663 165

Email

info@ak-ogrodnictwo.pl

Godziny pracy

Pon-pt 8.00-18.00
Sb-nd zamknięte