Projektowanie ogrodów Mińsk Mazowiecki

Funkcjonalne ogrody z pasją!

Zapraszam do współpracy !
Magdalena Kazimierowicz

O mnie

Cześć , jestem Magdalena !

W dzieciństwie uwielbiałam kwiatki i wszelkiego rodzaju prace ogródkowe.. tak też wybrałam szkołę średnią, a później ukończyłam studia na kierunku architektura krajobrazu. Już w trakcie studiowania prężnie działałam nad projektami ogrodów, których efekty mogę teraz oglądać. Od kilku lat prowadzę własną pracownię , gdzie w pełni mogę skupić się na potrzebach moich klientów. Misją firmy jest powodowanie efektu WOW w moich projektach ! Każdy zaprojektowany fragment zieleni , a później wykonany to dla mnie ogromna radość i duma z nowopowstałej zielonej przestrzeni.

Projekty - portfolio

Domki w górach w lesie (4800m2)

Elbląg ogród (200m2)

Elbląg ogród (500m2)

Gdynia ogród (2700m2)

Gliwice (500m2)

Gliwice ogród (400m2)

Gliwice ogród (500m2)

Gzowo domek letniskowy, działka leśna (1400m2)

Kraków (1500m2)

Łódź (2600m2)

Magdalenka ogród (1600m2)

Mikołeska (2000m2)

Ostrów ogród (800m2)

Piekary Śląskie ogród (200m2)

Radom ze strefą spa i basenem (1200m2)

Warszawa ogród (3000m2)

Proces projektowy

Zapytanie ofertowe

Po otrzymaniu ofertowego prześlę indywidualną wycenę wraz z informacją co zawiera projekt. Po akceptacji warunków , prześlę szczegółową umowę oraz przeprowadzę wywiad w formie formularza, który zostanie przesłany mailowo. Na podstawie zebranych informacji zabiorę

Koncepcja

na podstawie wszystkich wcześniejszych informacji stworzę dla Ciebie koncepcję z rozmieszczeniem stref ogrodu.

Wizualizacje

po akceptacji koncepcji wykonam realistyczne wizualizacje . Na tym etapie najlepiej będzie widać efekt naszej współpracy, a Ty zobaczysz jak będzie wyglądał w przyszłości Twój ogród.

GOTOWY PROJEKT

Projekt techniczny, rzuty, dobór gatunkowy roślin, zestawienie ilościowe materiałów. Wszystko otrzymasz w linku zewnętrznym online, gdzie będziesz miał dostęp do pełnej dokumentacji.

Projekty ogrodów Mińsk Mazowiecki

Zapraszam do zapoznania się z ofertą projektowania zieleni. Zakładanie ogrodów w konkretnym stylu cieszy się dużą popularnością, szczególnie wśród osób, które chcą, aby zielona przestrzeń spełniała określone funkcje. Moja firma oferuje usługę projektowania ogrodów przydomowych w miejscowościach takich jak Mińsk Mazowiecki, Magdalenka, Warszawa, Radom, ale również na terenie całego województwa mazowieckiego.

Projektowanie ogrodów jest moją pasją. Aranżacją terenów zielonych zajmuję się od kilku lat, łącząc pasję z wiedzą i doświadczeniem. Dobry projekt ogrodu to taki, który spełnia oczekiwania klienta, ale przede wszystkim pozwala na to, by zieleń stanowiła najlepsze uzupełnienie zastanej architektury i doskonale komponowała się jako całość. Nie chcesz, by prace pielęgnacyjne w Twoim ogrodzie wymagały dużych nakładów czasu i pieniędzy? Moim zadaniem jest dobrać odpowiednie rośliny. Zadowolenie klienta jest dla mnie bardzo ważne, dlatego uważnie słucham, czego potrzebuje i oczekuje zleceniodawca.

Pielęgnacja ogrodów, które są dobrze zaprojektowane może być przyjemnością. Moim zadaniem jest taki sposób projektowania ogrodów, aby były one dla właścicieli lub użytkowników miejscem relaksu, odpoczynku, sposobem na czerpanie radości z kontaktu z naturą.

Aranżacja ogrodów Mińsk Mazowiecki

Jeśli interesuje Cię usługa aranżacji ogrodów w miejscowości Mińsk Mazowiecki lub najbliższej okolicy, zapraszam do skorzystania z usług mojej firmy. Realizuję zlecenia w różnym stylu i na różnych powierzchniach. Moje projekty są zgodne z zasadami sztuki ogrodowej, ale każdy jest indywidualny, ponieważ wynika z indywidualnej wizji i potrzeb konkretnej osoby. Jeśli nie masz wiodącej koncepcji, własnego pomysłu, z przyjemnością doradzę Ci, jak może wyglądać Twój ogród. Sprawdź dostępne terminy dla miejscowości Mińsk Mazowiecki, zapytaj o ofertę na ogród, który Cię interesuje.

Projektowanie ogrodów to dość szerokie hasło. W mojej ofercie znajdziesz również oczka wodne, systemy nawadniające, skalniaki z różnymi gatunkami roślin.  Każdy przygotowany przeze mnie projekt ogrodu to połączenie wizji klienta z moją wiedzą oraz wieloletnim doświadczeniem. Stawiam na estetykę, funkcjonalność, praktyczne rozwiązania, które pozwalają właścicielom czerpać radość z najbliższego otoczenia.

Aranżacja ogrodu może być świetną okazją do wydzielenia dwóch lub więcej stref, które będą spełniały określone zadania. Część reprezentatywną można dzięki roślinności oddzielić od tej, w której właściciele chcą się zrelaksować. Znakomicie też w przydomowych ogrodach można zaaranżować część dla dzieci, w której znajdzie się bezpieczna, zacieniona przestrzeń do zabawy.

Z przyjemnością odpowiem na zapytania dotyczące projektów w miejscowości Mińsk Mazowiecki. Wszelkie pytania o projektowanie ogrodów oraz innych elementów przestrzeni możesz zadać mailowo.

Projektowanie ogrodów Mińsk Mazowiecki cena

Poszczególne aranżacje wyceniam indywidualnie na podstawie informacji zawartych w formularzu przesyłanym drogą mailową. Dzięki temu mogę określić zakres prac oraz możliwość zrealizowania wizji klienta. W miarę możliwości doradzam zmiany, proponuję alternatywne rozwiązania – w najlepszym interesie klienta i przestrzeni, która jest przedmiotem projektu.

Projektowanie ogrodów to proces oparty na kompleksowej informacji na temat oczekiwań zleceniodawcy.  Późniejszy etap realizacji (tzw. zakładanie ogrodów) jest łatwy dzięki dokładnym opisom dotyczącym niezbędnego sprzętu i spisowi roślin zawartych w projekcie. Moja usługa aranżacji ogrodów obejmuje wizualizacje, plan techniczny oraz wspomniane spisy, dzięki czemu dokładnie wiesz, jak przystąpić do realizacji zaproponowanej przeze mnie aranżacji. Masz również materiał, który w późniejszym terminie pozwoli Ci o wiele łatwiej wybrać firmę świadczącą na przykład usługi ogrodnicze – jeśli uznasz, że tego potrzebujesz.

Zapraszam do zapoznania się z moim portfolio oraz usługą projektowania ogrodów. Przyjmuję zlecenia w miejscowości Mińsk Mazowiecki oraz w okolicy. Wykonuję aranżacje ogrodów przydomowych oraz w miejscach użyteczności publicznej. Profesjonalne projektowanie obejmuje kompleksowe usługi, w tym projekty oświetlenia oraz małą architekturę.

Moja oferta projektowania ogrodów na terenie Mińska Mazowieckiego lub w najbliższej okolicy obejmuje zaprojektowanie przestrzeni łącznie z profesjonalną wizualizacją. Dzięki temu klient widzi dokładnie, jak będzie wyglądał teren już po nasadzeniach. Nowych klientów zachęcam do przejrzenia dotychczasowych realizacji, sprawdzenia moich projektów, a być może zainspirowania się przez wysłaniem zapytania ofertowego.

Oferuję profesjonalne projektowanie ogrodów oraz usługi z zakresu projektowania oświetlenia, kostki brukowej, wizualizacje. Zapytaj o ofertę dla Ciebie i Twojego ogrodu.

Dodatkowo wykonuję również

spacer 3D po ogrodzie

projekt systemu automatycznego nawadniania

wizualizacje ogrodzenia

projekt oświetlenia

projekt kostki brukowej

elementy małej architektury , np. ogrody zimowe, wiaty, pergole i inne skomplikowane

Kontakt

Telefon

517 663 165

Email

info@ak-ogrodnictwo.pl

Godziny pracy

Pon-pt 8.00-18.00
Sb-nd zamknięte