Projektowanie ogrodów Radom

Funkcjonalne ogrody z pasją!

Zapraszam do współpracy !
Magdalena Kazimierowicz

O mnie

Cześć , jestem Magdalena !

W dzieciństwie uwielbiałam kwiatki i wszelkiego rodzaju prace ogródkowe.. tak też wybrałam szkołę średnią, a później ukończyłam studia na kierunku architektura krajobrazu. Już w trakcie studiowania prężnie działałam nad projektami ogrodów, których efekty mogę teraz oglądać. Od kilku lat prowadzę własną pracownię , gdzie w pełni mogę skupić się na potrzebach moich klientów. Misją firmy jest powodowanie efektu WOW w moich projektach ! Każdy zaprojektowany fragment zieleni , a później wykonany to dla mnie ogromna radość i duma z nowopowstałej zielonej przestrzeni.

Projekty - portfolio

Domki w górach w lesie (4800m2)

Elbląg ogród (200m2)

Elbląg ogród (500m2)

Gdynia ogród (2700m2)

Gliwice (500m2)

Gliwice ogród (400m2)

Gliwice ogród (500m2)

Gzowo domek letniskowy, działka leśna (1400m2)

Kraków (1500m2)

Łódź (2600m2)

Magdalenka ogród (1600m2)

Mikołeska (2000m2)

Ostrów ogród (800m2)

Piekary Śląskie ogród (200m2)

Radom ze strefą spa i basenem (1200m2)

Warszawa ogród (3000m2)

Proces projektowy

Zapytanie ofertowe

Po otrzymaniu ofertowego prześlę indywidualną wycenę wraz z informacją co zawiera projekt. Po akceptacji warunków , prześlę szczegółową umowę oraz przeprowadzę wywiad w formie formularza, który zostanie przesłany mailowo. Na podstawie zebranych informacji zabiorę

Koncepcja

na podstawie wszystkich wcześniejszych informacji stworzę dla Ciebie koncepcję z rozmieszczeniem stref ogrodu.

Wizualizacje

po akceptacji koncepcji wykonam realistyczne wizualizacje . Na tym etapie najlepiej będzie widać efekt naszej współpracy, a Ty zobaczysz jak będzie wyglądał w przyszłości Twój ogród.

GOTOWY PROJEKT

Projekt techniczny, rzuty, dobór gatunkowy roślin, zestawienie ilościowe materiałów. Wszystko otrzymasz w linku zewnętrznym online, gdzie będziesz miał dostęp do pełnej dokumentacji.

Projekty ogrodów Radom

Kilkuletnie doświadczenie projektowania ogrodów łączę z wieloletnią pasją dotyczącą zieleni. Oferuję aranżacje zieleni na terenie Radomia oraz w najbliższej okolicy. Dzięki wykorzystaniu Internetu oraz profesjonalnych programów, jestem w stanie zwizualizować w bardzo realistyczny sposób Twój wymarzony ogród oraz szybko wprowadzić do projektu niezbędne zmiany. Jeśli szukasz osoby, która zaprojektuje Twój ogród w Radomiu, zachęcam do kontaktu. Z przyjemnością odpowiem na pytania dotyczące współpracy.

Prace związane z projektowaniem rozpoczynam od poznania zamysłów osoby zlecającej projekt. Bez względu na to, czy zlecenie dotyczy trawnika z systemem nawadniającym, czy dużej przestrzeni do zagospodarowania w stylu ogrodu francuskiego, Oferowane przeze mnie usługi są kompleksowe. Najbardziej zależy mi na tym, aby przestrzeń była funkcjonalna, a zleceniodawca otrzymał dokładnie to, co sobie zaplanował lub wymarzył. Do zieleni i konkretnych roślin mogę dodać oświetlenie, projekt kostki brukowej, wizualizację ogrodzenia. W moim katalogu znajdziesz projekty bardzo różnych ogrodów oraz kompleksowe usługi dotyczące aranżacji terenu. Jestem dumna z zaufania, jakim obdarzają mnie klienci W Radomiu i innych miejscach w Polsce. Udało mi się dzięki temu zrealizować bardzo różne aranżacje: klasyczne, niekiedy nowatorskie i odważne. Ale za każdym razem były to funkcjonalne, atrakcyjne wizualnie przestrzenie, który stanowiły integralną część architektury i spełniały oczekiwania klientów.

Aranżacja ogrodów Radom

Projekt ogrodu powinien dokładnie odpowiadać oczekiwaniom zleceniodawcy, dlatego tak istotne jest omówienie całej koncepcji oraz określenie, jakie funkcje ma spełniać przestrzeń będąca przedmiotem zlecenia. Zieleń może stanowić ozdobę, być integralną częścią architektury. Coraz częściej jednak poszczególne realizacje mają zapewnić enklawę dla ludzi i zwierząt. Takie podejście sprawdza się szczególnie w miastach, w których rośliny w przestrzeni publicznej nie zawsze bywają obecne w wystarczającej ilości. Panujący od kilku lat trend jest taki, aby najbliższe otoczenie prywatnych domów stanowiły tereny zielone, bujnie obsadzone krzewami i kwiatami. Dzięki temu klienci mogą cieszyć się relaksującym otoczeniem. Równie popularne stają się ogrody leśne, ogrody zimowe lub aranżacje na niewielkich przestrzeniach. Nawet niewielki taras może stać się miejscem wypoczynku w sercu natury.

Z przyjemnością zaprojektuję przestrzeń tak, abyś pielęgnacją ogrodu mógł zająć się w prosty sposób samodzielnie. Jeśli nie chcesz tego robić osobiście lub nie masz na to czasu, powiem, na co zwrócić uwagę zlecając na zewnątrz regularne usługi ogrodnicze.

Projektowanie ogrodów Radom cena

W mojej ofercie znajdziesz projekty terenów zielonych, małej architektury, kostki brukowej. Oferuję również spacery 3D. W moim portfolio znalazły się realizacje na różnych powierzchniach i w bardzo różnych stylach. Zachęcam do kontaktu, jeśli interesują Cię prace związane z zaprojektowaniem ogrodu prywatnego lub zagospodarowania terenów zielonych należących do firmy.

Zachęcam do wypełnienia formularza kontaktowego i zadanie pytań o dostępne terminy. Na tym etapie nasz kontakt może przebiegać w pełni zdalnie. W odpowiedzi na zapytanie prześlę szczegółowy, ale łatwy w obsłudze formularz, który pozwoli mi wykonać wstępną wycenę i określić koncepcję na projekt ogrodu.

Aranżację terenów zielonych wyceniam za każdym razem indywidualnie, biorąc pod uwagę różne czynniki. Znaczenie ma oczywiście powierzchnia oraz styl wybrany przez zleceniodawcę, ale również to, czy aranżacja ogrodu ma zawierać dodatkowe elementy, na przykład projekt systemu nawadniającego. Chętnie dzielę się wiedzą i doświadczeniem z zakresu architektury krajobrazu. Podpowiem, jak przygotować się do realizacji projektu. Doradzę również, jak dbać o nowoczesny ogród, na co zwracać uwagę, by mieć przez wiele lat na posesji piękny trawnik itd.

Dotychczasowe współprace oraz projekty zrealizowane między innymi w Radomiu są dla mnie powodem do radości i ogromnej dumy. Cieszy mnie każda, nawet najmniejsza realizacja.

Dodatkowo wykonuję również

spacer 3D po ogrodzie

projekt systemu automatycznego nawadniania

wizualizacje ogrodzenia

projekt oświetlenia

projekt kostki brukowej

elementy małej architektury , np. ogrody zimowe, wiaty, pergole i inne skomplikowane

Kontakt

Telefon

517 663 165

Email

info@ak-ogrodnictwo.pl

Godziny pracy

Pon-pt 8.00-18.00
Sb-nd zamknięte