Projektowanie ogrodów Tomaszów Mazowiecki

Funkcjonalne ogrody z pasją!

Zapraszam do współpracy !
Magdalena Kazimierowicz

O mnie

Cześć , jestem Magdalena !

W dzieciństwie uwielbiałam kwiatki i wszelkiego rodzaju prace ogródkowe.. tak też wybrałam szkołę średnią, a później ukończyłam studia na kierunku architektura krajobrazu. Już w trakcie studiowania prężnie działałam nad projektami ogrodów, których efekty mogę teraz oglądać. Od kilku lat prowadzę własną pracownię , gdzie w pełni mogę skupić się na potrzebach moich klientów. Misją firmy jest powodowanie efektu WOW w moich projektach ! Każdy zaprojektowany fragment zieleni , a później wykonany to dla mnie ogromna radość i duma z nowopowstałej zielonej przestrzeni.

Projekty - portfolio

Domki w górach w lesie (4800m2)

Elbląg ogród (200m2)

Elbląg ogród (500m2)

Gdynia ogród (2700m2)

Gliwice (500m2)

Gliwice ogród (400m2)

Gliwice ogród (500m2)

Gzowo domek letniskowy, działka leśna (1400m2)

Kraków (1500m2)

Łódź (2600m2)

Magdalenka ogród (1600m2)

Mikołeska (2000m2)

Ostrów ogród (800m2)

Piekary Śląskie ogród (200m2)

Radom ze strefą spa i basenem (1200m2)

Warszawa ogród (3000m2)

Proces projektowy

Zapytanie ofertowe

Po otrzymaniu ofertowego prześlę indywidualną wycenę wraz z informacją co zawiera projekt. Po akceptacji warunków , prześlę szczegółową umowę oraz przeprowadzę wywiad w formie formularza, który zostanie przesłany mailowo. Na podstawie zebranych informacji zabiorę

Koncepcja

na podstawie wszystkich wcześniejszych informacji stworzę dla Ciebie koncepcję z rozmieszczeniem stref ogrodu.

Wizualizacje

po akceptacji koncepcji wykonam realistyczne wizualizacje . Na tym etapie najlepiej będzie widać efekt naszej współpracy, a Ty zobaczysz jak będzie wyglądał w przyszłości Twój ogród.

GOTOWY PROJEKT

Projekt techniczny, rzuty, dobór gatunkowy roślin, zestawienie ilościowe materiałów. Wszystko otrzymasz w linku zewnętrznym online, gdzie będziesz miał dostęp do pełnej dokumentacji.

Projekty ogrodów Tomaszów Mazowiecki

Pasja, wiedza i doświadczenie – to cechuje każdy przygotowany przeze mnie projekt ogrodu. Dzięki zaufaniu klientów tworzę przestrzenie, które stają się miejscem relaksu, kontaktu z naturą, ale stanowią również przepiękne, bardzo reprezentatywne i estetyczne aranżacje. Przyjmuję zlecenia na projektowanie ogrodów w miejscowości Tomaszów Mazowiecki.

W procesie projektowania ogrodów koncentruję się na przeznaczeniu konkretnej przestrzeni, oczekiwaniach i wizji zleceniodawcy. Wykorzystuję rośliny, które staną się idealnym uzupełnieniem architektury oraz będą pasowały do elementów, które klient chce mieć w swoim ogrodzie.

Osoby zainteresowane stworzeniem w swoim otoczeniu zielonych enklaw, zachęcam do zapoznania się z moimi dotychczasowymi realizacjami. Projektowanie ogrodów w najróżniejszych stylach jest nie tylko moją pracą, ale również ogromną pasją. Tworzę aranżacje, które umożliwiają realizację marzeń klientów, ale też pozwalają na maksymalne wykorzystanie przestrzeni. Zawsze staram się, aby poszczególne elementy składały się w idealną całość. Nawet jeżeli w ramach jednego ogrodu mają powstać strefy o różnym przeznaczeniu. Spójne, estetyczne, funkcjonalne ogrody – to moja specjalność i znak rozpoznawczy moich projektów.

Aranżacja ogrodów Tomaszów Mazowiecki

Konkretny projekt ogrodu to efekt wizji klienta oraz mojej wiedzy i doświadczenia z zakresu aranżacji zieleni. Oferuję projektowanie ogrodów przydomowych, terenów zielonych w przestrzeni miejskiej a także należących do prywatnych przedsiębiorstw. Moje projekty cieszą się uznaniem zleceniodawców dzięki temu, że są funkcjonalne. To główna myśl, która przyświeca mi podczas projektowania ogrodów. Wydzielanie poszczególnych stref sprawia, że pozornie niewielki ogród może stać się przestrzenią, w której będziemy realizować różne zadania. Dobry projekt łączy w sobie estetykę i funkcjonalność oraz kładzie nacisk na względy praktyczne. Chcesz cieszyć się zielenią roślin przez cały rok? Wkomponuję w projekt rośliny zimozielone. Lubisz zapraszać gości? Wydzielę przestrzeń, w której będziesz mógł urządzać letnie przyjęcia.

Moja oferta obejmuje również wizualizację ogrodzenia, projekt oświetlenia czy kostki brukowej i systemy nawadniające. Korzystając z moich usług, możesz zlecić kompleksowe projektowanie ogrodów o różnym charakterze i przeznaczeniu.

Chętnie zaprojektuję zieleń na małej lub większej przestrzeni w samej miejscowości Tomaszów Mazowiecki lub w najbliższej okolicy. Zapytaj o ofertę na swój wymarzony projekt ogrodu. Sprawdź opis procesu projektowego i przekonaj się, jak pracuję.

Projektowanie ogrodów Tomaszów Mazowiecki cena

Chcąc znaleźć najlepsze oferty projektowania ogrodów na terenie Tomaszowa Mazowieckiego i w najbliższej okolicy, koniecznie sprawdź moje dotychczasowe realizacje. Nowych klientów namawiam zawsze do przejrzenia portfolio, ale jednocześnie przedstawienia własnej wizji. Dzięki temu możemy połączyć świeże pomysły ze sprawdzonymi rozwiązaniami.

Jeśli interesuje Cię cena usługi projektowania ogrodów (Tomaszów Mazowiecki i okolica), wyślij zapytanie przez dostępny na stronie formularz lub skontaktuj się ze mną mailowo. Do każdej wyceny podchodzę indywidualnie, biorąc pod uwagę szereg czynników.

Dzięki Internetowi mogę wykonać projekt i przesłać go zdalnie, dzięki czemu zrealizujesz swoją wizję nie tylko w miastach takich jak Tomaszów Mazowiecki, Radom, Warszawa (czyli na terenie województwa mazowieckiego), ale również na terenie całego kraju. Ciesz się swoim wymarzonym ogrodem dokładnie tam, gdzie zechcesz. Zapytaj o elementy dodatkowe: oczka wodne, systemy nawadniające, pergole.

Oferuję projektowanie ogrodów łącznie z elementami małej architektury. Takimi jak wiaty, altany, pergole. Gotowy projekt to kompletna dokumentacja, dzięki której zrealizujesz wszystko w dogodnym dla siebie czasie. Otrzymasz dane techniczne, spis roślin oraz wszystkich sprzętów, które będą niezbędne do realizacji. Dokładne wizualizacje i rzuty oraz materiały w formie online to idealna baza do pracy z wykonawcami oraz możliwość szybkiego i łatwego udostępniania.

Dodatkowo wykonuję również

spacer 3D po ogrodzie

projekt systemu automatycznego nawadniania

wizualizacje ogrodzenia

projekt oświetlenia

projekt kostki brukowej

elementy małej architektury , np. ogrody zimowe, wiaty, pergole i inne skomplikowane

Kontakt

Telefon

517 663 165

Email

info@ak-ogrodnictwo.pl

Godziny pracy

Pon-pt 8.00-18.00
Sb-nd zamknięte