Projektowanie ogrodów Warszawa

Funkcjonalne ogrody z pasją!

Zapraszam do współpracy !
Magdalena Kazimierowicz

O mnie

Cześć , jestem Magdalena !

W dzieciństwie uwielbiałam kwiatki i wszelkiego rodzaju prace ogródkowe.. tak też wybrałam szkołę średnią, a później ukończyłam studia na kierunku architektura krajobrazu. Już w trakcie studiowania prężnie działałam nad projektami ogrodów, których efekty mogę teraz oglądać. Od kilku lat prowadzę własną pracownię , gdzie w pełni mogę skupić się na potrzebach moich klientów. Misją firmy jest powodowanie efektu WOW w moich projektach ! Każdy zaprojektowany fragment zieleni , a później wykonany to dla mnie ogromna radość i duma z nowopowstałej zielonej przestrzeni.

Projekty - portfolio

Domki w górach w lesie (4800m2)

Elbląg ogród (200m2)

Elbląg ogród (500m2)

Gdynia ogród (2700m2)

Gliwice (500m2)

Gliwice ogród (400m2)

Gliwice ogród (500m2)

Gzowo domek letniskowy, działka leśna (1400m2)

Kraków (1500m2)

Łódź (2600m2)

Magdalenka ogród (1600m2)

Mikołeska (2000m2)

Ostrów ogród (800m2)

Piekary Śląskie ogród (200m2)

Radom ze strefą spa i basenem (1200m2)

Warszawa ogród (3000m2)

Proces projektowy

Zapytanie ofertowe

Po otrzymaniu ofertowego prześlę indywidualną wycenę wraz z informacją co zawiera projekt. Po akceptacji warunków , prześlę szczegółową umowę oraz przeprowadzę wywiad w formie formularza, który zostanie przesłany mailowo. Na podstawie zebranych informacji zabiorę

Koncepcja

na podstawie wszystkich wcześniejszych informacji stworzę dla Ciebie koncepcję z rozmieszczeniem stref ogrodu.

Wizualizacje

po akceptacji koncepcji wykonam realistyczne wizualizacje . Na tym etapie najlepiej będzie widać efekt naszej współpracy, a Ty zobaczysz jak będzie wyglądał w przyszłości Twój ogród.

GOTOWY PROJEKT

Projekt techniczny, rzuty, dobór gatunkowy roślin, zestawienie ilościowe materiałów. Wszystko otrzymasz w linku zewnętrznym online, gdzie będziesz miał dostęp do pełnej dokumentacji.

Ogrody projekty Warszawa

Projektowanie ogrodów to mój zawód i ogromna pasja. Aranżuję ogrody przydomowe, ale również oczka wodne, elementy małej architektury, oświetlenie. Oferuję także projekty systemów nawadniających. Wytwórnia zieleni to profesjonalna firma projektowa, która jest do państwa dyspozycji w Warszawie i najbliższych okolicach. Dotychczas wykonałam prawdopodobnie setki projektów na zagospodarowanie terenów i przestrzeni o różnej powierzchni. Każdy projekt to nowe doświadczenia.

Moje projekty to kompleksowa realizacja wizji klienta. Projekt koncepcyjny opieram na szczegółowym wywiadzie ze zleceniodawcą. Wygodna i prosta w obsłudze forma (przesyłany mailowo formularz z pytaniami dotyczącymi wizji, terenu, przeznaczenia przestrzeni, którą mam zaaranżować) zdecydowanie oszczędza czas klienta i pozwala na sprawne zebranie informacji w jednym miejscu.

Na etapie projektowania możemy określić nie tylko wygląd, ale również to, jak będzie miała wyglądać pielęgnacja ogrodów. Będzie to miało znaczenie między innymi dla osób, które już dziś wiedzą, że zechcą zlecić usługi ogrodnicze. Zapytaj o szczegóły oferty na aranżację ogrodu prywatnego i innych terenów zielonych, przesyłając wiadomość mailową. Przyjmuję zlecenia między innymi na terenie Warszawy.

Projekty ogrodów Warszawa

Architekci krajobrazu mają za zadanie stworzyć harmonijną całość. Wkomponować w teren pasujące rośliny, jeśli tego życzy sobie klient również inne elementy: oczko wodne, stawy kąpielowe. Można przejrzeć setki projektów i każdy będzie na swój sposób wyjątkowy. W projekcie ogrodu łączy się wizja klienta z propozycjami, które na podstawie wiedzy i doświadczenia przedstawia projektant ogrodów. Ważna jest również funkcja konkretnego terenu. Ogrody przydomowe bardzo często mają być miejscem relaksu, kontaktu z przyrodą. Ale projektowanie ogrodów w tym stylu to tylko część moich zleceń. Z przyjemnością odpowiem na wszelkie zapytania dotyczące projektu ogrodu na terenie samej Warszawy lub w najbliższej okolicy.

Dzięki narzędziom, które wykorzystuję do pracy, mogę przygotować projekt zdalnie i przesłać wszelkie materiały w wygodnej, elektronicznej formie. Tak przygotowane dokumenty ułatwią kolejne etapy. Realizacja ogrodów, których projekt obejmuje nie tylko wizualizacje, ale również dane ilościowe i techniczne, są zdecydowanie sprawniejsze i prostsze do udostępniania kolejnym wykonawcom.

Projektowanie ogrodów Warszawa i okolice

Chętnie wykonam projekty ogrodów przydomowych, ale również zaaranżuję przestrzeń wokół lokali użytkowych i budynków na terenach firmowych. Skontaktuj się ze mną również, jeśli interesuje Cię aranżacja ogrodu zimowego, dodanie w istniejącym projekcie ogrodu kolejnych elementów.

Zachęcam do obejrzenia dostępnego na stronie portfolio. To aranżacje ogrodów w różnych miejscach kraju, działek o różnych powierzchniach. Znalazły się tam projekty ogrodów w miastach oraz tereny rekreacyjne. W każdym przygotowywanym przeze mnie projekcie zawieram nie tylko rzuty, ale przede wszystkim wizualizacje, dzięki czemu klient dokładnie widzi, jak przestrzeń będzie zaaranżowana i jaki widok czeka go po tym, gdy wykona sadzenie roślin i budowę dodatkowych elementów. Taki sposób przedstawienia projektu pozwala też na dostrzeżenie tego, jak poszczególne strefy ogrodu usytuowane są względem siebie.

Odpowiem na pytania o projekty w Warszawie i okolicy oraz o sam proces projektowania. Wystarczy, ze mailowo skontaktujesz się ze mną i napiszesz, czego oczekujesz i jaki teren chcesz zagospodarować zielenią.

Aranżacja ogrodów Warszawa

Projekt ogrodu to kilka etapów. Projekt koncepcyjny jest podsumowaniem ustaleń z pierwszej fazy – przygotowuję go na podstawie szczegółowego formularza z danymi o terenie oraz zleceniodawcy. W przygotowanym przeze mnie projekcie znajdziesz kompleksowe informacje dotyczące roślin i sprzętów niezbędnych do realizacji projektu. To zdecydowanie ułatwia etap nasadzeń i budowy.

W katalogu moich usług znajdziesz także projekty kostki brukowej, oświetlenia oraz systemów nawadniania terenów zielonych. To elementy, które warto rozważyć, szczególnie jeśli planujesz zamówienie projektu ogrodu w nowym miejscu lub całkowitą zmianę na swoim terenie.  Moje projekty ogrodów cieszą się uznaniem dzięki temu, że zawsze staram się uwzględnić wizję klienta, oczekiwania osób, które będą spędzały w tym miejscu czas.

Projektowanie ogrodów Warszawa cena

Każdy projekt ogrodu wyceniam indywidualnie na podstawie potrzeb i oczekiwań klienta. Znaczenie mają parametry działki, przeznaczenie terenu, ale również styl, w jakim ogród ma być wykonany oraz zakres prac. Oferuję szereg usług uzupełniających, dzięki czemu moja oferta jest kompleksowa.

Projektowaniem ogrodów różnego typu zajmuję się od czasów studiów, a od kilku lat robię to w ramach własnej pracowni. Z radością dzielę się z klientami swoją wiedzą i doświadczeniem z poprzednich realizacji. Podpowiadam rozwiązania, które sprawdziły się u innych, ale jestem otwarta na nowe wyzwania. Lubię nietuzinkowe projekty i mogę przygotować aranżację ogrodu w wymarzonym przez klienta stylu. Podpowiem też, jakie rośliny warto wybierać, aby ich pielęgnowanie nie było czasochłonne i trudne.

Dodatkowo wykonuję również

spacer 3D po ogrodzie

projekt systemu automatycznego nawadniania

wizualizacje ogrodzenia

projekt oświetlenia

projekt kostki brukowej

elementy małej architektury , np. ogrody zimowe, wiaty, pergole i inne skomplikowane

Kontakt

Telefon

517 663 165

Email

info@ak-ogrodnictwo.pl

Godziny pracy

Pon-pt 8.00-18.00
Sb-nd zamknięte